قیمت اصلاح طرح لبخند

قیمت اصلاح طرح لبخند؛طرح لبخند توانایی ارائه لبخندهای خاص صورت با استفاده از دندانپزشکی و هنر در کنار هم است. ابتدا یک طرح لبخند سالم همراه با خواسته های شخصی شما و توصیه های پزشک شما ساخته می شود. طراحی لبخند; بر اساس سن، جنسیت، شکل صورت، حرفه و شخصیت برنامه ریزی شده است. نکته اصلی طراحی لبخند این است که لبخند شما با حفظ سلامت و طبیعی بودن شما بازسازی می شود. هنگام شروع طراحی لبخند، اولین قدم این است که تعیین کنید کدام شکل هندسی با خط صورت شما مطابقت دارد. زیرا خطوط روی صورت فرد رمز عبور دندان را نشان می دهد که چه شکلی باید داشته باشد. آناتومی زن و مرد کاملاً متفاوت است. در زنان، جابجایی ها صاف تر است، در حالی که قوس بینی و ابرو نیز ضعیف تر هستند. در مردان، ویژگی های صورت واضح تر و برجسته تر دیده می شود. نسبت نوک پیشانی، بینی و فک در صورت زنان متفاوت است. در خانم‌ها گوشه‌های دندان‌ها نرم‌تر و دو دندان وسط بلندتر از دندان‌های کناری هستند. همچنین بین گوشه های دندان های مجاور شکاف های کوچکی وجود دارد. علاوه بر این، خط لبخند منحنی رو به بالا را نشان می دهد. در آقایان خطوط دندان بیشتر مشخص می شود و دندان های همسایه صاف تر دیده می شوند. علاوه بر این، خط لبخند در مردان صاف تر از زنان ظاهر می شود. به لطف طراحی لبخند، می توانید دندان های سالم تری از هر نظر داشته باشید.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

چند نوع طرح لبخند وجود دارد؟

به طور کلی حالت لبخند به سه دسته تقسیم می شود. اولی لبخند جذاب، دومی لبخند فکری و سومی لبخند ورزشی. برای داشتن یک لبخند جذاب، دندان های جلو باید به طور قابل توجهی بلندتر از دندان های کناری باشند. شکل دادن به این شکل دندان های جلویی لبخندی جوان، پویا و جذاب به شما می دهد. خنده فکری مستلزم این است که دندان ها در یک خط مستقیم قرار گیرند. این لبخند به چهره شما حالتی بالغ و آگاه می دهد. با یک لبخند اسپرت، ثنایای مرکزی شما باید کمی بلندتر از برش های جانبی باشد. این لبخند بیانی صمیمانه، غیر معمول و گرم نیز به شما می دهد.

چه چیزی با طراحی مهم است؟

با طرح لبخند، هدف آن بهبود دادن ‌ دندان‌ ها، قرار دادن یک یا چند دندان در جهت‌ ها یا موقعیت ‌های مختلف از یک دیگر، برای از بین بردن شکاف‌ های ناشی از از دست دادن دندان‌ها، اطمینان از سازگاری لثه ‌ها با آنچه باید باشد برای جلوگیری است. عدم تطابق تعداد دندان‌ ها و لثه‌ ها که به نظر می ‌رسد از طول لثه‌ های ناسازگار روی لب ‌ها جلوگیری می‌ کند تا از پیری ظاهری ناشی از از دست دادن دندان‌ها به دلیل افتادگی صورت و لب‌ ها جلوگیری کند. از آنجایی که تمام این مشکلات منجر به زوال زیبایی ظاهری بیمار می شود، هدف آن حذف همه آن ها با طرح لبخند است.

چه درمان هایی در ایجاد طرح لبخند انجام می شود؟

طرح لبخند با توجه به موقعیت و وضعیت دندان تعیین می شود. درمان هایی مانند بلند کردن دندان، کوتاه کردن دندان، اصلاح شکل دندان، نازک شدن و ضخیم شدن با توجه به موقعیت دندان، اصلاح حفره دندان، صاف کردن لایه سطحی دندان و گوشه دادن یعنی مربع، تیز کردن، گرد کردن، سوهان زدن انجام می شود.

چه عواملی با طراحی موافق است؟

عوامل موثر بر این فرآیند در تعیین طرح لبخند شخصی عبارتند از: سن، جنسیت، لب ها، ویژگی های صورت، رنگ پوست، مرتب سازی دندان ها و لثه ها.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

طراحی Hush چند جلسه طول می کشد تا کامل شود؟

پس از تعیین درمان برای انجام، با در نظر گرفتن وضعیت فعلی دندان و سلامت دهان و دندان فرد، بر این اساس مشخص می شود که چند جلسه باید انجام شود. درمان را می توان در 1 جلسه کامل کرد و در عرض چند هفته کامل می شود.

لبخند هالیوود با کلینیک دندانپزشکی

اصلاح لبخند لبخند حتی اگر هنگام مراقبت از دهان و دندان حل مشکلاتی مانند دندان درد، بوی بد دهان و از دست دادن دندان به ذهنتان خطور کند، زیبایی لبخند اطراف دندان و لثه امروزه بسیار مهم است. مشکلات زیبایی ناشی از پوسیدگی دندان، بیماری لثه، نامنظمی دندان، تغییر رنگ غیر طبیعی و از دست دادن دندان می تواند بر زندگی اجتماعی افراد تأثیر منفی بگذارد. علاوه بر این، می تواند منجر به عدم اعتماد به نفس شود و حتی باعث ترس مردم از خندیدن در جمع شود.

بیشتربدانید:لمینیت دندانتغيير رنگ دندان تهرانقیمت عصب کشی دندانترمیم تاج دندان

حتی اگر فرد گاهی اوقات دندان‌های سالمی داشته باشد، ممکن است بخواهد عدم تطابق دندان‌ها و لثه‌ها، شکل یا بدشکلی‌ها را از نظر زیبایی شناختی بهبود بخشد. لبخند زیبا به فرد قدرت روانی می دهد و در عین حال تاثیر بهتری بر اطرافیان می گذارد.

با پیشرفت تکنولوژی و مطالعات علمی می توان از روش های بسیاری برای رسیدن به لبخندی زیباتر استفاده کرد و مفهوم «دندانپزشکی زیبایی» روز به روز در زندگی ما رایج تر می شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

طراحی لبخند چیست؟

یکی از اولین مفاهیمی که در دندانپزشکی زیبایی به ذهن خطور می کند «طراحی لبخند» است. طراحی لبخند; فرآیندی است که ظاهری طبیعی و زیبا به دندان ها و لثه ها می دهد که به دلایل مختلف با رعایت فرم های صورت و نیازهای بیماران از نظر زیبایی آسیب دیده اند. طراحی لبخند، یک رویکرد چند رشته ای، از طریق کاربرد مشترک بسیاری از فرآیندها انجام می شود.

طراحی لبخند شامل چه فرآیندهایی است؟

از آنجایی که نیازهای زیبایی شناختی هر بیمار متفاوت است، روش هایی که باید انجام شوند به صورت جداگانه تعیین می شوند. در تعیین این روش ها، بیمار باید؛ عواملی مانند ویژگی های صورت، جنسیت، سن و انتظارات در نظر گرفته می شود.

اول از همه، پوسیدگی های موجود و بیماری های لثه درمان می شوند، از روش های تمیز کردن دندان استفاده می شود. پس از آن، مراحل با توجه به نیاز بیماران تعیین می شود. این معاملات عموماً عبارتند از آنها را می توان در میان مداخلات زیبایی لثه به نام ژنژیوکتومی، روش های سفید کردن دندان (بلیچینگ)، برای جبران نقص دندان از طریق ایمپلنت و کاربردهای پروتز، لمینت ها و روکش های چینی، پوشش های زیرکونیوم و درمان های ارتودنسی (درمان سیمی) به حساب آورد.

طراحی لبخند چگونه کار می کند؟

اصلاح لبخند در دندانپزشکی اول از همه، درک درست انتظارات زیبایی شناختی بیمار و تعیین صحیح نیازها در طراحی لبخند بسیار مهم است. مشکلات شناسایی شده و بر روی مدل های ایجاد شده با اندازه گیری از دهان بیمار برنامه ریزی می شود. سپس از برنامه های ویژه ای در محیط کامپیوتر برای اندازه گیری عکس های دهان و صورت بیماران و محاسبه تناسب با فرم صورت استفاده می شود. تصاویر تقریبی حاصل از درمان با برنامه‌ها و موارد اولیه درست شده در دهان بیمار به بیمار ارائه می‌شود و نظر وی ثبت می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

پس از اتمام برنامه ریزی، در صورت عدم نیاز به درمان ارتودنسی، ابتدا اختلالات سطح لثه تنظیم می شود. در مواردی که عیوب دندانی شناسایی می شود، روش های برنامه ریزی شده ایمپلنت و سایر کاربردهای جراحی که ضروری تشخیص داده می شود، انجام می شود.

پس از اتمام مراحل بهبودی اعمال جراحی، در صورت لزوم از روش های سفید کردن دندان استفاده می شود. بعد از این مرحله، گاهی اوقات با پرکردن های کامپوزیت زیبایی، عیوب اپتیکی و فرمی دندان ها برطرف می شود. در مواردی که این روش کافی نیست، لمینت ها و روکش های چینی و روکش های زیرکونیومی وارد عمل می شوند.

در کاربردهای لمینت پرسلن یا بدون سایش یا حداقل سایش روی دندان انجام می شود. اگر کاربردهای چینی یا زیرکونیوم مناسب در نظر گرفته شود، می‌توان با از سرگیری ایده‌های بیمار در نمونه‌های انجام‌شده در طول مراحل، تغییراتی را انجام داد. در تمامی این کاربردها و آزمایشات لثه ای و دندانی، شکل و کانتور لب ها نیز در نظر گرفته شده و طراحی هدفمند نهایی می شود.

گاهی اوقات از کاربردهای زیبایی پزشکی در طراحی لبخند نیز استفاده می شود. پر کردن پوست در ناحیه لب و صورت و غیره. لبخند را می توان با برنامه های کاربردی به ظهور رساند.

آیا شکل صورت در طراحی لبخند مهم است؟

دندان ها با صورت و لبخند یک کل هستند. برای اینکه این یکپارچگی وجود داشته باشد، ساختار دندان ها و شکل صورت باید هماهنگ باشد. دستیابی به لبخند زیبایی در طول رابطه جنسی مهم است. زیرا در حالی که زنان دارای دندان های بیضی شکل ظریف تری هستند، مردان دارای دندان های مربع تر هستند.

چه درمان های ممتازی در طراحی لبخند استفاده می شود؟

1-) زمان سفید شدن ممکن است متفاوت باشد. خاک رس را می توان به طور متوسط ​​با 40 دقیقه باز کرد. سفید با توجه به عادات غذایی فرد برای محافظت از دندان می تواند تا 1 سال دوام بیاورد.

2-) لمینت های چینی به دندان چسبانده می شوند. با استفاده از لمینت می توان به لبخند زیبایی شناختی سفید دست یافت.

3-) زیرکونیوم یک تکنیک پرکاربرد است. از آنجا که زیرکونیوم یک فلز نیمه شفاف است، در ایجاد ظاهر زیبایی موثر است. در طول این کاربردها لازم است با پزشک متخصص مشورت کنید.

4-) در تکنیک ارتودنسی براکت های چینی چسبانده شده و ماده کج دندان درمان می شود.

5- دندان های از دست رفته در طول درمان ایمپلنت اضافه می شوند. دندان ظاهر زیبایی پیدا می کند.

بازه زمانی مرحله درمان چقدر است؟

مدت درمان بسته به وضعیت دندانی و ساختار دهان بیمار می تواند در عرض یک روز یا بین 3 تا 7 روز متفاوت باشد.

سوالات متداول در مورد طراحی لبخند

چرا یک درس آزمایشی در طراحی لبخند وجود دارد؟

هدف اصلی جلسه تمرین؛ تایید طرح لبخند توسط فرد با بیان نکاتی است که تایید نمی کند و اصلاح آن نکات با تغییر آن به دلخواه است. تغییرات کوچکی را می توان در همان جلسه ایجاد کرد، در حالی که تغییرات عمده ممکن است نیاز به تکرار جلسه در یک قرار جدید داشته باشد.

در طراحی لبخند چه عواملی را باید در نظر گرفت؟

هنگام طراحی لبخند، پارامترهایی مانند ویژگی های چهره فرد، چشم ها، گوش ها، بینی و چانه در نظر گرفته می شود. هنگام تعیین شکل دندان، ایجاد هماهنگی پویا با استایل فرد مهم است. شکل لب ها نیز در درمان مهم است. در صورت لزوم، ناحیه لب و چانه را می توان با روش هایی مانند بوتاکس و پرکردن حمایت کرد.

مزایای طرح لبخند چیست؟

به لطف طراحی لبخند، ظاهر و عملکرد زیبایی بیمار بهبود می یابد. علاوه بر این، زیبایی لبخند به بیمار اعتماد به نفس می دهد. از سوی دیگر، عملکرد جویدن را که اولین گام در تغذیه است، به حالتی که باید باشد می رساند.

بعد از طراحی لبخند باید چه نکاتی را در نظر گرفت؟

هرکسی که طرح لبخند دارد باید بعد از درمان به بهداشت دهان و دندان توجه کند و از بررسی های معمول خود غافل نگردد.

طراحی لبخند چقدر طول می کشد؟

اگرچه درمان طراحی لبخند بسته به روش هایی که باید انجام شود متفاوت است، اما معمولاً در 3-4 جلسه تکمیل می شود.

طراحی لبخند شامل چه فرآیندهایی است؟

درمان معمولا با رویکردهای چند رشته ای، برنامه ریزی برنامه های ارتودنسی، جراحی، پروتز و لثه به تنهایی یا با هم انجام می شود.

آیا تم لبخند دائمی است؟

تم لبخند دائمی است. اما برای افزایش مدت ماندگاری بیمار باید به سلامت دهان و دندان خود توجه کند و از کنترل آنها غافل نگردد.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

روکش چینی

لبخند سالم و زیبا بهترین چیز برای هر انسانی است. اما زمانی که دندان ها مشکلی دارند، بسیاری در برقراری ارتباط با مشکل مواجه می شوند و سبک زندگی روزمره خود را متوقف می کنند. مهم نیست چه خطایی دارد. این می تواند منجر به دندان های نامنظم، دندان های بی رنگ، ترک یا مشکلات دیگر شود. کلینیک دندانپزشکی مدرن ما در ترکیه و دندانپزشکان مجرب ما می توانند هر نقصی را برطرف کنند. امروز قصد داریم در مورد روکش های چینی صحبت کنیم، یکی از راه های آسان و سریع برای ایجاد لبخند هالیوودی.

روکش های چینی چیست؟

ونیرها به طور گسترده در دندانپزشکی زیبایی مدرن استفاده می شوند. این امر به دلیل تطبیق پذیری و دوام آنها امکان پذیر است. روکش های چینی روکش های نازک اما بسیار بادوامی هستند که به جلوی دندان ها چسبانده می شوند و به معنای واقعی کلمه آنها را متحول می کنند. روکش ها از چینی طبی بادوام ساخته شده اند. ضخامت هر پوشش 0.3-0.5 میلی متر است. پوشش ها از نظر ظاهر، رنگ و بافت از لعاب سفید سالم قابل تشخیص نیستند. آنها نه تنها جلوی دندان بلکه لبه پایینی را نیز می پوشانند. بنابراین، از طرفی کاملاً درک نمی شود که دندانپزشک ما روی دندان کار می کند.

پالت رنگ بسیار بزرگ است، بنابراین ما به شما کمک می کنیم سایه مناسب پوشش را انتخاب کنید و سایه مینای خود را تکرار کنید. روکش‌های سفید برفی روی تمام دندان‌های جلوی شما لبخند هالیوودی را به شما می‌دهد که برای رسیدن به آن به چند سال بریس و یک سری درمان‌های سفیدکننده دندان نیاز است. مراحل اجرای پوشش ها کاملا بدون درد بوده و طول عمر آنها تا 10 سال می باشد.

بیشتر بدانید:قیمت ترمیم دندان قیمت سفید کردن دندان قیمت ترمیم پوسیدگی

روکش چینی چیست؟

با این روش ظاهر نامناسب در ناحیه دندان های جلو اصلاح شده و ظاهر زیبایی ایجاد می شود. از جمله، تغییر رنگ، کج بودن و نامتناسب بودن دندان ها را می توان متناسب و اصلاح کرد. در این روش نوع درمانی باندینگ که انجام می دهیم از مواد سرامیکی تشکیل شده است و از نظر زیبایی ظاهری زیبا به بیمار می بخشد. این یک روش پیشرفته است که می توان از آن استفاده کرد تا ظاهر زیبایی دندان را خراب نکند. ونیرهای پرسلن خواصی مشابه مواد دندانی دارند.

چرا باید درمان روکش چینی را ترجیح دهم؟

البته اختلالات رنگ، شکل و دندان که ممکن است در همه افراد ایجاد شود قابل اصلاح است. خوب، آیا می توان این اشکالات را با روکش چینی اصلاح کرد؟ علاوه بر این بیماری ها، راه حلی برای مشکلات مختلف دندانی نیز خواهد بود. این؛ برای پر کردن شکاف دندان یا اصلاح دندان های نامرتب. یکی از دلایل اصلی که ما این روش را به بیماران خود توصیه می کنیم این است که هم یک گزینه و هم صرفه جویی در زمان است. زیرا دندان ها را می توان با ونیرهای چینی در 7 تا 8 روز درمان کرد.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

روکش های چینی چگونه قرار می گیرند؟

اول از همه، مراجعه به دندانپزشک متخصص مطمئناً در شروع درمان شما یک پیشرفت 1: 0 را به همراه خواهد داشت. با دیدن آنچه شما می خواهید و آنچه که دندانپزشک شما برای دندان های شما نیاز دارد، درمان را برای شما برنامه ریزی می کند.

قبل از شروع فرآیند طراحی، جلوی دندان ها شکل می گیرند. بعد از این فرآیند قسمت جلویی دندان ها برای مرحله روکش آماده می شود.

با بی حس کردن لثه ها درد کمتری در حین عمل احساس خواهید کرد.

قسمت کوچکی در جلوی دندان با فرز آماده می شود. باید با پوشش لمینت سازگار باشد.

دندان ها اندازه گیری شده و با یک فنجان مخصوص آماده شده به داخل دهان فشار داده می شوند. در این فرآیند پرس، شکل دندان های شما در این ظرف بیرون می آید.

هنگامی که این ظرف به آزمایشگاه منتقل می شود، با اندازه گیری دندانپزشکی شما قالب از بین می رود. ونیرهای لمینت را می توان در مدت زمان 4-5 روز تهیه کرد.

لمینت موقت یا پرکردن موقت می تواند توسط دندانپزشک شما در حین تهیه لمینت شما انجام شود.

در مرحله بعد لمینت ونیرهای شما بر روی دندان شما قرار می گیرد.

آیا درمان ونیر چینی دردناک است؟

دندان های شما در طول درمان بی حس می شوند. بنابراین در حین عمل هیچ دردی شما احساس نخواهید کرد. هنگام قرار دادن روی لمینت موقت ممکن است حساسیت ایجاد شود.

در چه شرایطی از روکش چینی استفاده می شود؟

استفاده از روکش پرسلن صرفه جویی در زمان نه تنها از نظر زیبایی شناسی مفید است، بلکه می تواند نیازهای زیر را نیز برطرف کند:

اگر می خواهید دندان زیبایی داشته باشید و می خواهید لبخند خود را دوباره طراحی کنید،

اگر اختلالات رنگی و دندانی باید از بین برود،

اگر قرار است فاصله بین دندان ها بسته شود،

زمانی که جلو و دندان های آسیاب ترک خورده و شکسته می شوند

اگر سفید کردن دائمی دندان ها مورد نظر باشد،

اگر انحنای دندان باید اصلاح شود

در چه مواردی از درمان ونیر پورسلن استفاده نمی شود؟

زمانی که فک پایین در جلوی دهان قرار دارد

اگر قفل معکوس در فک وجود داشته باشد،

اگر مینای دندان کافی نباشد،

با عجله زیاد،

اگر مشکل دندان قروچه دارید

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

آیا من کاندیدای خوبی برای روکش چینی هستم؟

هر شخص؛ خلق و خوی صورت، ساختار مشخصه و حالات چهره خود را دارد. این عوامل باید در هنگام طراحی لبخند مورد ارزیابی قرار گیرند که یکی از مهمترین عواملی است که شخص را از نظر بصری تعریف می کند. تمام جزئیاتی که شما می سازید با استفاده از تکنیک های مختلف به رسانه دیجیتال منتقل شده و با نرم افزار ارزیابی می شود. به این ترتیب اصلی ترین طرح لبخند برای صورت شما مشخص می شود. اگرچه در دندانپزشکی زیبایی جایگاه بسیار مهمی را به خود اختصاص می دهد، اما شاخه ای است که بیش از ارتباط پزشک و بیمار نیاز به ارتقاء حرفه ای دارد.

چه روکش پرسلن (روکش دندان چینی) را ترجیح دهید یا روکش چینی (روکش دندان با برگ چینی، روکش لامینا)، مهمترین نگرانی افرادی که مایل به دریافت این درمان ها هستند این است که دندان هایشان ظاهری طبیعی و زیبایی داشته باشد که قابل درک نیست. به عنوان تحت درمان قرار گرفته است. تغییرات باید ظریف باشد و اعتماد به نفس ایجاد کند.

شناخت مزایای دندانپزشکی زیبایی از دیدگاه بیمار ضروری، مفید و فوق العاده مهم است. این مقاله بر دو تکنیک و استراتژی نوآورانه تمرکز دارد. اگرچه از نظر ساختاری متفاوت هستند، اما در بسیاری از موارد این دو تکنیک ترمیمی به نتایج زیبایی تقریباً یکسانی منجر می‌شوند. از نظر زیبایی، استفاده از جدیدترین تکنولوژی های سرامیکی هم در روکش های روکش سرامیکی و هم در روکش های چینی ضروری است.

روکش های چینی نور را از خود عبور می دهند!

یک سرامیست ماهر می تواند از پرسلن دندان برای ایجاد دندان های تقلیدی چشمگیر که مینای دندان را تقلید می کند، استفاده کند. خواص مرتبط با پرسلن سفیدی و شفافیت زجاجیه است که از نظر نوری و نوری اهمیت ویژه ای دارند. به لطف این تفاوت های ظریف، انتقال نور و/یا انتشار و در نتیجه ظاهری واقعی ارائه می شود.

پرسلن شکلی از مواد سرامیکی معدنی و غیر فلزی است که از اثر گرما به وجود می آید. چینی دندان را می توان در رنگ ها و رنگ های مختلف ساخت. آنها به شکل پودر ساخته می شوند تا با سایه های اصلی ماتریکس دندان مطابقت داشته باشند. این محصولات با آب مخلوط می‌شوند و در کوره‌ای قرار می‌گیرند تا «آتش دادن/آشپزی» در آنجا ساختار سرامیکی خود را به دست آورند. چینی ها به صورت لایه ای ساخته می شوند تا رنگ و خطوط و شفافیت طبیعی مینای دندان را تقلید کنند.

رازهای موفقیت

در بسیاری از موارد روکش‌ها و روکش‌های پرسلن می‌توانند نتایج رضایت‌بخش و ایده‌آلی ارائه دهند، اما ویژگی‌های ساختاری این دو ترمیم دندان متفاوت است. در نهایت، اصطلاحات دقیق نامربوط است. راز یک نتیجه موفق این است که بدانید از چه چیزی و چه زمانی استفاده کنید. این در قلمرو دندانپزشکان با دانش، مهارت و تجربه آنهاست. مهم نیست از چه روکش یا روکشی برای بهبود لبخند شما استفاده می شود، مهم این است که دندان های شما بدون درمان ظاهری زیبا داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

 

طراحی لبخند

طرح لبخند یک درمان زیبایی دندانپزشکی برای لبخند زدن راحت در هر محیطی، صحبت کردن، داشتن یک لبخند زیباشناختی کامل و زیبایی چشمگیر و اعتماد به نفسی است که زیبایی دهان و ساختار دندان به فرد اضافه می کند.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

لبخند هالیوودی

کسانی که پوسیدگی یا از دست دادن دندان در دندان های جلویی، شلوغی و نامنظمی خفیف تا متوسط ​​دندان ها، زردی و خاکستری شدن دندان ها، بیماری لثه یا تغییر رنگ در لثه ها دارند. اگرچه هیچ کدام از این موارد راضی نیستند، اما کسانی که از لبخند و ظاهر دندان های خود راضی نیستند، می توانند برای رهایی از این مشکلات این کار را انجام دهند. طراحی لبخند روشی است که هر فردی که در صحبت کردن و لبخند زدن تردید دارد می تواند به راحتی ترجیح داده شود.

کسانی که طراحی لبخند را انجام داده اند با پزشکان متخصص ما صحبت می کنند و با جزئیات در مورد لبخندهایی که در آینه و عکس ها تصور می کنند به پزشکان ما می گویند. پزشکان متخصص ما انتظارات بیماران ما را در نظر می گیرند و لبخندی را طراحی می کنند که متناسب با فرم صورت بیمار باشد، با شخصیت مشخص شود و با رنگ پوست همخوانی داشته باشد. هنگامی که پزشکان مجرب ما تمام مراحل را انجام می‌دهند، بیماران ما با انگیزه بالاتری به زندگی خود ادامه می‌دهند، به راحتی لبخند می‌زنند و خوشحال می‌شوند که با لبخند زیبایی ظاهری طبیعی خود وارد هر قاب عکس می‌شوند.

دندانپزشکان مجرب ما از مناسب ترین روش های روکش دندان (پرکردن کامپوزیت زیبایی، سفید کردن دندان، ونیر چینی، روکش زیرکونیوم، روکش لامینا…) برای طراحی لبخند مناسب برای بیماران استفاده می کنند. جراحان پلاستیک ما در صورت لزوم روی لب ها و دید لثه بیمار مداخله می کنند و فرآیند لبخند زیبایی را تکمیل می کنند. لمس های کوچکی به خطوط دیگر صورت می دهد. برای این منظور طراحی لبخند با اقداماتی که باید توسط جراحان پلاستیک ما و با رضایت بیمار انجام شود تکمیل می شود.

  لبخند هالیوود

لبخند با شکوه ستاره های هالیوود، لبخندی است که هر فردی دوست دارد داشته باشد.

ضمن ارائه زیبایی لبخند که یکی از موضوعات اصلی دندانپزشکی است، روی دندان های بیمار روکش اعمال می شود. فقط روکش (روکش لمینت، روکش زیرکونیوم…) روی دندان های بیمار اعمال می شود و رها نمی شود. برای لبخند هالیوودی، خط خنده واضح و زیبایی به بیمار داده می شود. با روکش ها به خصوص دندان های جلو اصلاح می شوند. اگر بیمار در دندان های جلویی خود حفره داشته باشد، درمان های پرکردن با فرآیند پرکردن زیبایی انجام می شود که با مشاهده از بیرون قابل توجه نیست. برای زیبایی لبخند، دندان های ثنایای قدامی کمی جلوتر از سایرین و برجسته تر از دندان های دیگر قرار گرفته اند.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

چه کسی می تواند زیبایی شناسی لبخند داشته باشد؟

آنهایی که دندان های جلویی شکسته، ترک خورده، پوسیده، فرسوده، ناهموار، شکافته دارند،

کسانی که به دلایل ارثی دچار ریزش دندان در دندان های جلویی یا از دست دادن دندان می شوند.

دندان های جلویی داشته باشید که در هنگام خندیدن یا صحبت کردن خیلی کوتاه دیده شوند

کسانی که دندان های بلندی دارند که با ویژگی های صورت، لب ها، ناسازگار است.

کسانی که مینای دندان مادرزادی ندارند،

کسانی که دندان های زردی دارند که با سفید کردن دندان ها سفید نمی شوند،

کسانی که سال ها پیش پرکردگی های زرد و بدی در دندان های جلویی دارند،

کسانی که دید لثه بالایی دارند،

حتی اگر مشکل سلامتی و ظاهری در دندان های خود نداشته باشند، فقط کسانی که خواهان لبخندی زیباتر هستند می توانند لبخند هالیوودی داشته باشند.

قبل از فرآیند طراحی لبخند

بیماران ما به پزشک مجرب ما در زمینه طراحی لبخند زیبایی مراجعه می کنند.

پزشکان مجرب ما به دقت به بیماران ما گوش می دهند. او با جزئیات می‌آموزد که چرا بیماران ما شکایت می‌کنند و در پایان عمل چه آرزویی دارند.

عناصری که در طول طراحی مهم خواهند بود تعیین می شوند. این موارد عبارتند از: ویژگی های صورت بیمار، جنسیت، سن، اندازه دندان ها، ردیف دندان ها، رنگ پوست بیمار، شلوغی دندان ها، سلامت لثه و دندان، لبخند لثه ای، بسته شدن فک، پری و فرم لب ها، فاصله لب و بینی. در هنگام لبخند تقارن لب های شماست. پزشکان مجرب ما هنگام طراحی لبخند زیبایی که برای شما مناسب است و زیبایی طبیعی را اضافه می کند، اندازه های نسبت طلایی را نیز در نظر می گیرند.

در حین انجام زیبایی لبخند، پزشکان ما با در نظر گرفتن شخصیت، شغل و موقعیت اجتماعی بیمار با ویزاژیسم طراحی می کنند. به این ترتیب بیماران ما دندان ها و لبخندهایی ندارند که با خلق و خوی آنها در تضاد باشد، بلکه لبخندهایی دارند که با مزاج و کارشان یکپارچه می شود.

ساختن دندان های تیز و با گوشه صاف برای فردی دلسوز و خونگرم می تواند بیمار را سخت و سرد جلوه دهد. برای یک فرد منضبط در یک پست مدیریتی، ساختن دندان های نرم با دندان های جلویی بلندتر از دیگران، بر خلاف شخصیت فرد جذابیت می بخشد، بنابراین برای فردی با این شخصیت مناسب نیست. مجدداً علاوه بر این روش‌ها، برخی از روش‌هایی که باید توسط جراحان پلاستیک ما انجام شود به منظور تکمیل برخی از بیماران توصیه می‌شود. جراحان پلاستیک ما می توانند چانه، لب ها، گونه ها، فاصله لب تا بینی بیماران ما را لمس کنند.

تمام مراحل ممکن از قبل با جزئیات با بیماران به اشتراک گذاشته شده است. تصویر نهایی با شبیه سازی روی کامپیوتر طراحی شده و پس از کسب رضایت بیمار مراحل شروع می شود.

مراحل طراحی لبخند زیبا

طراحی لبخند زیبایی به ترتیب زیر انجام می شود:

درمان طراحی لبخند برای لبخندهای بی نقص در سه فرآیند اصلی تکمیل می شود. اینها :

مزایای طراحی لبخند

اگر مشکل مینای دندان، تغییر رنگ لثه و بیماری لثه دارید، اگر دچار تغییر رنگ، شلوغی، شکستگی، شکافتن و پوسیدگی در دندان های جلویی خود هستید، می توانید با داشتن زیبایی لبخند از شر تمام این مشکلات خلاص شوید و لبخندی بی نقص داشته باشید.

وقتی در محیط کار، خانواده یا در گروه‌های شلوغ هستید، مجبور نیستید دندان‌هایتان را که با آن‌ها ناراحت هستید، پنهان کنید. شما می توانید با اعتماد به نفس به همه اطرافیان خود لبخند بزنید.

شما و همه اطرافیانتان متوجه خواهید شد که لبخند شما چقدر زیبا، طبیعی و رسا است.

لبخند شما در آینه و عکس هایتان شما را برای یک عمر خوشحال می کند.

اعتماد به نفس شما، انگیزه شما برای زندگی و لذت زندگی شما افزایش می یابد.

با تفاوت زیبایی شناسی قبل و بعد از لبخند، شروع به تبدیل شدن به فردی اجتماعی تر می کنید.

شما نه تنها لبخند زیبایی خواهید داشت، بلکه دهان و دندان های سالمی نیز خواهید داشت.

بیماران هنگام داشتن زیبایی دندان صورتی باید به چه نکاتی توجه کنند؟

به دندانپزشکان و تیم ما که در زیبایی دندان با تجربه هستند اعتماد کنید و خواسته ها، شکایات شما در مورد دندان هایتان و آنچه می خواهید در پایان فرآیند طراحی لبخند داشته باشید را بدون هیچ تردیدی به دندانپزشکان ما منتقل کنید.

بدانید که اعمال زیبایی دندان صورتی مخصوص هر بیمار است و برای احتمال تغییر در دوره درمان آماده باشید.

برای نتیجه کامل درمان خود، نه عجولانه عمل کنید و نه کنترل خود را به تأخیر بیندازید. از قرار ملاقات هایی که با پزشکان ما در نظر گرفته اید پیروی کنید.

در حین و بعد از درمان مراقب سلامت دهان و دندان خود باشید. در صورت بروز هر گونه مشکل، فوراً با کلینیک ما یا پزشک خود تماس بگیرید.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

انواع طراحی لبخند چیست؟

اگرچه زیبایی لبخند مختص چهره، دندان ها، ساختار دهان فرد است، اما چندین نوع طرح لبخند نیز وجود دارد که مورد نظر است. هنگامی که بیماران طرح لبخند دارند، با عکس هایی که نشان دهنده انواع طرح لبخند است، خود را راحت تر و واضح تر به پزشکان ما بیان می کنند.

طراحی لبخند فکری (لبخند پیچیده)

این یک طرح لبخند است که باعث می شود فرد بالغ تر و عاقل تر به نظر برسد که معمولاً افراد در محدوده سنی 40 تا 60 سال می خواهند داشته باشند.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

طراحی لبخند اسپرت (لبخند اسپرت)

طرح لبخند اسپرت طرح لبخندی است که در آن دندانهای ثنایای مرکزی بلندتر و سایر دندانهای ثنایا کوتاهتر هستند که اغلب توسط بیماران ما ترجیح داده می شود.

طرح لبخند جذاب 

این طرح لبخند است که در آن دندان های جلویی بلندتر از دندان های دیگر است که اغلب توسط خانم هایی که لبخند زیبایی دارند ترجیح می دهند.

سوالات متداول

قیمت طرح لبخند چقدر است؟

قیمت طرح لبخند بسته به درمان های بهداشتی دهان و دندان مورد نیاز بیمار، تعداد دندان های روکش شده و نوع روکش، تجربه دندانپزشک، سیاست قیمت سرامیست و دلار متفاوت است. نرخ ارز یورو به دلیل وجود موادی که از خارج از کشور می آیند قبل از اینکه زیبایی لبخند به بیماران اعمال شود.

برای کسب اطلاعات واضح در مورد قیمت های زیبایی لبخند، توصیه می کنیم به کلینیک ما مراجعه کنید و از روش هایی که به طور خاص برای شما انجام می شود و هزینه این روش ها مطلع شوید.

طراحی لبخند در چند جلسه تکمیل می شود؟

معمولا در جلسه دوم، جلسه ماکت شروع می شود. با جلسه ماکت، بیماران ما نزدیک ترین لبخند را به لبخندی که در پایان فرآیند طراحی لبخند زیبایی به دست خواهند آورد، تمرین می کنند. پس از این جلسه، اصلاحات نهایی انجام می شود و در جلسه بعدی، بیمار با باندینگ ونیر دندان درمان می شود. طرح لبخند تکمیل شد.

در بیمارانی که مشکل سلامت دهان و دندان ندارند، زیبایی لبخند را می توان در اولین جلسه، یعنی در یک جلسه که پس از اولین معاینه به کلینیک ما مراجعه کردند، تکمیل کرد.

نمی توان تعداد جلسات مشخصی برای فرآیند طراحی لبخند زیبایی ارائه داد. از آنجایی که ساختار دهان و دندان هر بیمار، سلامت دهان و دندان و انتظارات از طراحی با یکدیگر متفاوت است، روش هایی که برای زیبایی لبخند انجام می شود و زمان لازم برای این روش ها با یکدیگر متفاوت است.

اگر به فکر زیبایی لبخند هستید، توصیه می کنیم برای معاینه به کلینیک ما مراجعه کنید، مراحل لازم را برای خود بیاموزید و در چند جلسه از پزشکان مجرب ما اطلاعات کسب کنید.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

بسیاری از افراد نمی دانند چگونه دندان های خود را به درستی مسواک بزنند. پوسیدگی دندان زمانی رخ می دهد که بهداشت دهان و دندان به اندازه کافی تامین نشود. با آموزش صحیح مسواک زدن می توانید از سلامت دندان های خود برای سالیان متمادی محافظت کنید.

ذرات غذایی که در طول روز مصرف می کنیم روی دندان های ما باقی می مانند. اینها در عرض 12 ساعت شروع به تبدیل شدن به پلاک دندانی می کنند و به دنبال آن جرم ایجاد می شود (لینک داده خواهد شد). ضایعات غذایی که به دندان‌های ما می‌چسبند نه تنها باعث ایجاد جرم می‌شوند، بلکه باعث پوسیدگی دندان نیز می‌شوند. پوسیدگی دندان را می توان با روش هایی مانند پر کردن دندان و درمان ریشه درمان کرد. در پوسیدگی های پیشرفته دندان، درمان بریج و پوشش دندان قابل انجام است. درمان ایمپلنت می تواند برای بازیابی عملکرد دندان برای دندان های صعب العلاج و دندان های کشیده شده استفاده شود.

حتی اگر بتوان با درمان ها دندان ها را نجات داد، می توان برای مدت طولانی تری از دندان های طبیعی خود به صورت سالم استفاده کرد. آنچه برای این کار باید انجام شود، شناخت و استفاده از مسواک زدن مناسب است. شما می توانید آموزش دقیق مسواک زدن را از دندانپزشکان ما در کلینیک ما دریافت کنید.

آموزش مسواک زدن

آموزش مسواک زدن، آموزشی است که هر فرد در هر سنی باید آن را ببیند. زیرا دندان های ما بخش مهمی از بدن ما هستند. بدون رعایت بهداشت دهان و دندان نمی‌توانیم بدون دندان‌های سالم سالم باشیم. دندان ها و دهان ما باید حداقل دو بار در روز از باکتری ها پاک شود.

عدم رعایت منظم مسواک زدن و مسواک زدن نامناسب می تواند باعث پوسیدگی دندان شود. به همین دلیل، عادت صحیح مسواک زدن را باید از سنین پایین به دست آورد. هنگامی که کودکان هنوز کوچک هستند، حدود یک سالگی، دندان های کودک باید توسط والدین بعد از غذا مسواک زده شود و دندان های شیری باید به طور سالم تا زمان از دست دادن طبیعی دندان شیری محافظت شوند. دندان ها و دهان را باید با خمیر دندان و مسواک تمیز کرد که برای تمام سنین مناسب است.

بیشتربدانید:اصلاح طرح لبخند در تهرانعکس انواع کامپوزیت دنداندندانپزشک زیبایی تهرانمتخصص دندانپزشک زیباییقيمت سفيد كردن دندان در تهران

مسواک زدن چگونه انجام می شود؟

برای مسواک زدن صحیح و موثر:

اول از همه، مسواک های مناسب برای سن باید انتخاب شوند.

خمیردندان هایی با خاصیت غیر سایشی مناسب برای سن و سلامت دندان افراد ترجیح داده شود.

خمیر دندان باید به اندازه یک نخود روی مسواک گذاشته شود.

برای جلوگیری از ایجاد کف در حین مسواک زدن و افزایش زمان مسواک زدن، خمیر دندان را بدون خیس شدن مسواک روی سطح مسواک قرار دهید.

قلم مو باید در زاویه قائم نگه داشته شود، در زاویه 45 درجه،

برس ابتدا باید فک پایین و سپس فک بالا را لمس کند.

مسواک زدن باید از پایین به بالا در فک پایین و از بالا به پایین در فک بالا انجام شود.

در نواحی نزدیک به لثه، لثه ها را نباید با برس هل داد. برای این کار باید یک حرکت جارویی از لثه تا دندان انجام شود. قسمت های بالایی دندان ها را باید با حرکات دایره ای تمیز کرد.

در صورت وجود خونریزی در لثه، مسواک نرم باید ترجیح داده شود. (با توجه به احتمال بیماری لثه باید با دندانپزشک مشورت کرد.)

این حرکات مسواک زدن باید حداقل 12 تا 15 بار روی هر سطحی در دهان اعمال شود.

فشار وارد شده به سطح دندان نباید خیلی کم و زیاد باشد. مسواک زدن با حرکات سخت می تواند به دندان ها و لثه ها آسیب برساند.

سطوح دندان را باید با مسواک زدن حداقل 2 دقیقه و به طور متوسط ​​3-5 دقیقه تمیز کرد.

از آنجایی که غذاها هر نقطه از دهان را لمس می کنند، در حین مسواک زدن نباید هیچ ناحیه ای را نادیده گرفت.

حتی اگر دندان ها به درستی مسواک زده شوند، باید هر روز از نخ دندان استفاده کرد. به این ترتیب دندان ها باید از مواد غذایی که باعث ایجاد باکتری در سطوحی که دندان ها با یکدیگر در تماس هستند تمیز شوند.

حداقل یک بار در روز در برس های رابط و پاک کننده های زبان استفاده شود.

دهانشویه باید چند بار در هفته استفاده شود.

برای اطلاعات بیشتر درباره قیمت اصلاح طرح لبخند و رزو نوبت با دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی تماس بگیرید

طراحی لبخند

Smile Design درمانی است که برای کسانی که می خواهند لبخند زیبایی داشته باشند توسعه یافته است. با طراحی Smile، دندان ها، لثه ها و ساختار لب افراد با ظاهری زیبا و ایده آل ارائه می شود. در این زمینه، بسیاری از پارامترهای مختلف مانند سن، انتظارات، جنسیت و موقعیت اجتماعی فرد هنگام تعیین ظاهر ایده آل در نظر گرفته می شود. طراحی لبخند برنامه ای است که می تواند توسط افراد در هر سنی با موفقیت انجام شود. با این حال، از آنجایی که درمان های فک و دندان در محدوده درمان طراحی لبخند انجام می شود، بسیار مهم است که فرد رشد فک و دندان را کامل کند. به همین دلیل محدودیت سنی برای طراحی لبخند 18 سال تعیین شده است.

اگرچه محدودیت سنی خاصی در برنامه طراحی لبخند وجود ندارد، اما انتظارات و نیازهای فرد می تواند به طور قابل توجهی دامنه درمان را تغییر دهد. بنابراین، برای دریافت دقیق ترین اطلاعات در مورد درمان طراحی لبخند می توانید به کلینیک ما مراجعه کنید. نکاتی که در هنگام طراحی برای طرح لبخند کامل باید در نظر گرفته شود را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

 • سلامت لثه
 • سلامت عمومی دندان ها
 • سبک بستن دهان
 • محور دندان
 • ابعاد نخ
 • ساختار سطحی دندان ها
 • رنگ دندان
 • خط لب پایین
 • تقارن لبخند

چه مشکلاتی را می توان با طراحی لبخند حل کرد؟

طیف گسترده ای از مشکلات وجود دارد که با طراحی لبخند قابل درمان هستند. طراحی لبخند با هدف اطمینان از بهداشت دهان و دندان شما و همچنین ارائه یک لبخند کامل به شما می باشد. در این زمینه می توان مشکلاتی را که برای دستیابی به ظاهر زیبایی شناختی ایده آل و ایجاد محیطی بهداشتی در دهان قابل درمان است به شرح زیر برشمرد:

 • مشکلات پوسیدگی
 • مشکلات از دست دادن دندان
 • مشکلات در تراز دندان ها
 • تغییر رنگ در دندان ها
 • مشکلات لثه
 • فاصله بین دندان ها
 • ناهماهنگی در دندان ها

طول عمر طرح لبخند چقدر است؟

طول عمر طراحی لبخند یکی از سوالات متداول افرادی است که می خواهند تحت درمان قرار گیرند. همانطور که در تمام درمان های دندانپزشکی، در درمان طراحی لبخند، توجه بیمار به مراقبت از دهان و دندان می تواند طول عمر را تغییر دهد. در این خصوص لازم به ذکر است که طول عمر طراحی لبخند در افراد مختلف متفاوت خواهد بود. با این حال، برای تعیین کلی برای اطلاعات شما، می توان گفت که طول عمر آن تقریباً 10 سال است.

مزایای درمان طراحی لبخند چیست؟

از مزایای درمان طراحی لبخند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

از آنجایی که انتظارات و نیازهای فرد در ابتدای درمان مشخص می شود، رضایت بالایی در پایان درمان حاصل می شود.

لبخند زیبا باعث افزایش اعتماد به نفس فرد می شود.

هم از نظر زیبایی و هم از نظر بهداشت دهان می توان به نتایج عالی دست یافت.

ظاهری طبیعی ارائه می دهد.

مشکلات فک نیز در محدوده درمان قابل حل است.

این روش درمانی است که با توجه به مراقبت های دهان و دندان و انجام معاینات منظم دندانپزشکی می توانید سال ها از آن لذت ببرید.

درمان طراحی لبخند چگونه انجام می شود؟

مراحلی که در هنگام انجام درمان طراحی لبخند باید رعایت شود را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

انتظارات زیبایی شناختی بیمار مشخص می شود.

با اندازه گیری دهان بیمار و عکس برداری از صورت، مشکلاتی که برای دستیابی به تصویر ایده آل باید برطرف شوند مشخص می شود.

یک طرح لبخند ایده آل برای بیمار ساخته می شود و تایید بیمار نیز اخذ می شود.

در صورت نیاز به درمان ارتودنسی، درمان های ارتودنسی انجام می شود.

در صورت وجود اختلال در سطح لثه، این اختلالات اصلاح می شوند.

اگر فردی دندان های از دست رفته داشته باشد، درمان ایمپلنت و روش های جراحی برای رفع این کمبودها اعمال می شود.

روش های تمیز کردن و سفید کردن دندان ها انجام می شود.

درمان با انجام روش هایی مانند پوشش و پرکردن زیبایی کامل می شود.

هدف درمان طراحی لبخند رساندن ظاهر دندان ها و لثه های فرد به نقطه ایده آل است. به همین دلیل در کلینیک ما در تمام مراحل تمرین انجام می شود و نظر شما گرفته می شود. به این ترتیب انتظارات شما در پایان فرآیند به طور کامل برآورده می شود.

طرح لبخند چه درمان هایی را پوشش می دهد؟

هنگام تعیین درمان های اعمال شده در طراحی لبخند، سلامت دهان و دندان بیمار در اولویت قرار می گیرد. هدف درمان طراحی لبخند دستیابی به تصویر ایده آلی است که به طور کامل انتظارات بیمار را برآورده می کند. به همین دلیل در محدوده درمان، مطالعاتی برای رفع مشکلات لثه، دندان و فک انجام می شود. در این زمینه، روش های درمانی که ممکن است در درمان طراحی لبخند گنجانده شود را می توان به شرح زیر فهرست کرد:

 • درمان دندان های پوسیده
 • درمان لثه
 • درمان تمیز کردن دندان
 • درمان سفید کردن دندان
 • درمان ایمپلنت
 • درمان پروتز
 • درمان روکش چینی
 • درمان های ارتودنسی

محدوده درمان با در نظر گرفتن انتظارات و نیازهای بیمار تعیین خواهد شد. در این زمینه، ممکن است همه روش‌های درمانی که فهرست کرده‌ایم، گنجانده شوند، یا ممکن است تنها چند مورد مورد نیاز باشد.

بیشتر بدانید: قیمت لمینت دندانقیمت ترمیم پوسیدگیقیمت ترمیم تاجقیمت روکش

قیمت طرح لبخند چگونه است؟

تعیین دقیق قیمت طرح لبخند می تواند گمراه کننده باشد. طراحی لبخند روشی است که مطابق با انتظارات و نیازهای خود بیمار انجام می شود. به همین دلیل قیمت ها از فردی به فرد دیگر متفاوت است. با این حال می توان گفت اولین و مهمترین عاملی که قیمت ها را تعیین می کند، مشکلات بهداشتی دندانی است که در درمان طرح لبخند گنجانده شده است. در این مرحله، کلینیک ما با کادری متخصص و تجهیزات فنی پیشرفته، خدمات با کیفیت و قیمت مناسب ارائه می دهد.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Picture of دکتر سیمین برنگی
دکتر سیمین برنگی

متخصص دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی

Search