بلیچینگ دندان چقدر دوام دارد؟

سفید کردن دندان چیست؟

سفید کردن دندان ها را می توان به عنوان روشی تعریف کرد که برای درخشان تر جلوه دادن دندان ها استفاده می شود. ماده فعال مورد استفاده در این روش پراکسید است. از آنجایی که مدت زمان مصرف این ماده مهم است، همراهی دندانپزشک همیشه توصیه می شود. زیرا ممکن است در صورت استفاده طولانی مدت باعث ایجاد حساسیت در دندان ها شود.

روش های سفید کردن دندان در کلینیک ها

روش های سفید کردن دندان می توانید با کسب اطلاعات کافی در مورد  روش های  سفید کردن دندان شروع به استفاده از آن کنید. شما می توانید دندان های سفید و لبخندهای زیبایی را که در تلویزیون و رسانه های اجتماعی می بینیم داشته باشید. به نظر می رسد روش های سفید کردن دندان به دو دسته تقسیم می شوند. اینها روش های سفید کننده خانگی و روش های سفید کننده ای هستند که پزشکان ترجیح می دهند. می توانید از شر ظاهر ناراحت کننده دندان های خود خلاص شوید تا بتوانید آزادانه بخندید و راحت غذا بخورید. آزادی شما ممکن است به دلایل زیادی مانند نامتقارن بودن دندان ها، زردی و پوسیدگی و همچنین شایع ترین بیماری های دندان و لثه محدود شود.

رایج ترین روش های سفید کردن دندان

روش های سفید کردن دندان  توسط پزشک متخصص انجام می شود. به این ترتیب می توانید با خیال راحت رنگ دندان های خود را به سایه های روشن تر تغییر دهید. رنگ دندان های شما مانند رنگ پوست یا مو ثابت است. به همین دلیل نمی‌توان در سفید کردن دندان‌ها از این رنگ فراتر رفت. نکته دیگر این است که بعد از سفید شدن دندان ها باید سالی 1 تا 2 بار با همین روش دوباره آنها را سفید کنید. اما روش های سفید کننده که توسط پزشک متخصص در محیطی مناسب و در شرایط استریل انجام می شود ایده آل ترین روش برای شما خواهد بود.قبل از سفید کردن دندان ها باید بیماری های دندان و لثه درمان و کنترل شود. دندان های سفید همیشه نشانه سلامت دندان ها هستند.

به همین دلیل سلامت دندان های شما باید در اولویت باشد. این درمان که با دندانپزشکی زیبایی محبوبیت پیدا کرد، یک درمان زیبایی است تا درمان مشکل های دردناک. زردی به طور کلی در افرادی که سیگار می کشند، قهوه و نوشیدنی های اسیدی مصرف می کنند دیده می شود. اما به دلیل عدم مراقبت یا مراقبت نامنظم از دندان و لثه، انتخاب مسواک و خمیر دندان نامناسب، روش اشتباه مسواک زدن و بسیاری دلایل دیگر، دندان ها زرد شده و به مرور زمان رنگ طبیعی خود را از دست می دهند.

روش های سفید کردن دندان در کلینیک ها

از آنجایی که روش‌های سفید کردن دندان  یک کاربرد زیبایی هستند تا یک درمان بالینی، ممکن است لازم باشد در فواصل زمانی معینی انجام شود. این درمان که با محلول و تکنولوژی نوری فعال می شود که متخصص پس از بررسی دندان های شما روی دندان های شما اعمال می کند، یک روش 20 دقیقه ای است. در این روش هیچ احساس درد وجود ندارد. با این حال، برخی از افراد ممکن است در حین استفاده، درخشندگی و حساسیت را تجربه کنند. با نقطه حساسیت دندان ها و بدن شما نسبت مستقیم دارد.

کدام عادات به دندان آسیب می زند؟

موارد مختلفی وجود دارد که به دندان آسیب می رساند. در اینجا پاسخ هایی برای کسانی است که نمی دانند کدام عادات به دندان های من آسیب می زند.

در زندگی روزمره ما کارهای زیادی انجام می دهیم که حتی بدون اینکه متوجه شویم دندان هایمان را فرسوده، ترک یا پوسیده می کنند. با این حال، محافظت از سلامت دندان ما حتی با چیزهای کوچک امکان پذیر است. بیایید به عادت هایی که دندان ها را فرسوده می کنند نگاه کنیم.

ممکن است به اندازه کافی بی ضرر به نظر برسد. گول نخورید گاز گرفتن تکه های یخ برای دندان های شما بسیار مضر است. اگر به بافت حساس دندان آسیب وارد کنید، صدمه دیدن آن اجتناب ناپذیر است. به یاد داشته باشید که غذاها و نوشیدنی های خیلی گرم (یا خیلی سرد) برای لایه مینای دندان مضر هستند.

گذاشتن بطری در دهان در شب باعث پوسیدگی دندان می شود. با بطری در دهانش به خواب می رود. شیر، آب میوه یا شیر خشک به خوبی به دندان می چسبد. قند موجود در آنها نیز باعث پوسیدگی دندان می شود.

پیرسینگ کسانی که به دنبال سوراخ کردن زبان هستند. دوباره فکر کنید آن چیز کوچک زیبا می تواند دندان های شما را بشکند. سوراخ کردن لب شما نیز همین خطر را دارد. علاوه بر این، همانطور که فلز روی لثه ساییده می شود، باعث ایجاد مشکلات لثه می شود. پیرسینگ حاوی باکتری است و خطر عفونت در دهان را افزایش می دهد.

هیچ یک از ما با میل دندان قروچه نمی کنیم. اما دندان قروچه به مرور زمان دندان ها را از بین می برد. علت دندان قروچه عادات نادرست خوابیدن و استرس است. بنابراین این یک فعالیت کنترل نشده است. راهی برای جلوگیری از ساییدن در هنگام خواب وجود دارد: استفاده از محافظ دهان مخصوص.

آب نبات نرم همه قندها برای دندان مضر هستند، اما برخی از آنها بیشتر مضر هستند. هیچ کس نمی تواند به آب نبات های رنگارنگ خرس عروسکی نه بگوید. اما قند و اسید موجود در آن به لایه مینای دندان آسیب می رساند.

نوشابه های گازدار حاوی بیش از 11 قاشق چایخوری شکر هستند. از آنجایی که حاوی اسید فسفریک است، مینای دندان شما را از بین می برد. فکر نکنید که برند های رژیمی ها بی ضرر هستند زیرا بدون قند هستند. در این نوشیدنی ها اسید بیشتری برای تعادل قند استفاده می شود.

 باز کردن چیزی با دندان های خود همه ما بدون اینکه متوجه شویم این کار را انجام می دهیم. ما بسته های زیادی را باز می کنیم و چیزهایی را که در زندگی روزمره با آنها مواجه می شویم با دندان می بریم. اما اینها همچنین می توانند باعث ترک خوردن یا حتی شکستن دندان های شما شوند.

 آب میوه پر از ویتامین ها و آنتی اکسیدان ها هستند. اما یک چیز که مشخص نیست این است که آنها نیز بسیار شیرین هستند. نوشیدن آنها برای دندان مضر است. می توانید با اضافه کردن مقداری آب آن را بنوشید.

 غذاهای کربوهیدرات دار تشکیل پلاک را افزایش می دهند. اسید موجود در آن در طی 20 دقیقه به دندان حمله می کند.

تنقلات دانه ها ، آجیل خشک. این میان وعده ها باعث می شود بیش از حد بزاق را ترشح کرده و باقیمانده آنها را به دندان های خود بچسبانید. می توانید از این موارد اجتناب کنید و میان وعده های سالم تری را امتحان کنید. به عنوان مثال ، هویج.

قهوه همه ما می دانیم که قهوه دندان ها را زرد می کند. اما همچنان سالم تر از موارد دیگر است. زیرا روش هایی برای سفید کردن دندان ها وجود دارد.

نتیجه اجتناب ناپذیر سیگار کشیدن طولانی مدت: لکه روی دندان، تحلیل لثه. حتی می تواند باعث سرطان دهان شود. اگر فکر می کنید اینها برای ترک سیگار کافی نیستند، دلیل دیگری دارید: اجازه ندهید لبخند زیبای شما را خراب کند.

آیا کسی هست که در کودکی شما پشت مداد را نجویده باشد؟ پاک کن های مداد با گاز گرفتن، رد دندان های باقی مانده بر روی حامل فلزی پاک کن، و طرح های لقمه ای که روی مداد ساخته ایم. همه آنها مانند ترک دندان به سمت ما باز می گردند. اگر همچنان این کار را انجام می دهید، فورا این عادت را ترک کنید. در این مورد به فرزندتان نیز هشدار دهید. اگر می خواهید چیزی بجوید، آدامس های بدون قند بهترین گزینه برای این کار هستند.

بیشتر بدانید: هزینه بلیچینگ دندان در تهرانبلیچینگ دندان چیست؟نمونه کار بلیچینگ دندان  – بلیچینگ دندان چگونه است؟

آیا سفید کردن دندان به مینای دندان آسیب می رساند؟

هر فردی برای داشتن دندان هایی سفید و چشم نواز می تواند سفید کردن دندان را انجام دهد. اما زمانی که می خواهید دندان های خود را سفید کنید باید به نکاتی توجه کنید تا سلامت دندان و دهان خود را به خطر نیندازید. یکی از نکات کلیدی زیبایی دندان، رنگ مینای دندان است. ممکن است دلایل زیادی برای از بین رفتن سفیدی دندان ها وجود داشته باشد. به خصوص چای، قهوه و نوشیدنی های گازدار بیشتر می توانند باعث از بین رفتن رنگ دندان های شما شوند. در اصل، رنگ دندان شما مانند رنگ پوست ارثی است. به همین دلیل، دندان های شما ممکن است رنگ تیره تری داشته باشند. دلیل هر چه که باشد، می توانید دندان های سفیدتر و زیبایی بیشتری داشته باشید.

برای کسب اطلاعات در مورد طراحی لبخند و بهره مندی از خدمات معاینه ما می توانید به کلینیک ما مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید .

هنگام استفاده از خمیرهای سفید کننده دندان بسیار مراقب باشید

بسیاری از افرادی که فکر می‌کنند رنگ دندان‌هایشان مشکل دارد، پس سفید کردن دندان‌ها انجام می‌شود. اما راه های زیادی برای سفیدتر کردن دندان ها وجود دارد. یکی از این خمیردندان هایی است که مخصوص سفید کردن دندان ها تولید شده است. بسیاری از افراد از این خمیرها برای سفید کردن دندان های خود استفاده می کنند. با این حال، هنگام استفاده از این خمیرها باید مراقب باشید. برخی از مواد موجود در این نوع خمیردندان می تواند به دندان های شما آسیب برساند. به همین دلیل ممکن است مینای دندان شما آسیب ببیند. به همین دلیل استفاده از خمیرهای مخصوص سفید کردن دندان ها به طور متناوب با خمیردندان های معمولی آسیب به دندان های شما را به حداقل می رساند.

پودرهای مخصوص سفید کردن دندان ها ممکن است به دندان های شما آسیب برساند

پودرهای سفید کننده دندان که در داروخانه ها فروخته می شوند باعث آسیب به ساختار بالایی دندان های شما می شوند. افرادی که از پودرهای سفید کننده دندان استفاده می کنند، در اولین استفاده متوجه می شوند که دندان هایشان بسیار موثر سفید می شود. اما این وضعیت قطعا دائمی نیست. پس از گذشت مدت زمان معینی پس از سفید شدن دندان ها، از دست دادن غیر طبیعی تون رخ می دهد. مشکل کثیف شدن سریع در دندان های شما رخ می دهد.

دندان های سفید به شما کمک می کند اعتماد به نفس داشته باشید

بسیاری از افراد به دلیل سایه دندان هایشان نمی توانند آن طور که می خواهند لبخند بزنند. آنها دائماً احساس می کنند که باید دندان های خود را پنهان کنند. این باعث می شود افراد اعتماد به نفس خود را از دست بدهند. به لطف اهمیتی که به دندان های خود می دهید، می توانید اعتماد به نفس خود را بازیابید و هر طور که می خواهید در جامعه رفتار کنید. روزانه مراقب دندان های خود باشید و به یاد داشته باشید که هر شش ماه یکبار به پزشک مراجعه کنید.

بیشتر بدانید: دندانپزشک زیباییجرم گیری دندان چیست؟قیمت اصلاح طرح لبخنددندانپزشكي در شرق تهران 

برای سفید نگه داشتن دندان هایمان چه باید کرد؟

مراجعه به دندان پزشک برای سفید کننده دندان یکی از ساده ترین و مفیدترین روش هاست، دندان هایمان را باید هر روز بعد از غذا با خمیر دندان مسواک زد و بعد از خوردن غذاها و نوشیدنی های اسیدی که لکه هایی روی دندان هایمان ایجاد می کنند، دندان ها را تمیز کنیم. مصرف بیش از حد سیگار، قهوه، چای و نوشیدنی های طولانی مدت ضروری است.

با کمک دندانپزشک می توانید دندان های درخشان تری داشته باشید. مصرف مواد غذایی حاوی ویتامین C به سفید ماندن دندان ها کمک می کند.

دستگاه سفید کننده دندان

کلید لبخند زیبایی دندان های صاف، تمیز و سالم است. ممکن است با مسواک زدن منظم به سلامت دندان های خود و تمیز نگه داشتن آنها توجه داشته باشید. با این حال، رنگ دندان های شما ممکن است به دلایلی خارج از کنترل شما تغییر کرده باشد. در این صورت، کاری که باید انجام دهید  این است که از لبخند خود دست نکشید، بلکه دندان های خود را با استفاده از دستگاه سفید کننده دندان  سفید کنید. در کلینیک ما، روش های سفید کردن با خیال راحت زیر نظر پزشک انجام می شود.

دستگاه و کاربرد سفید کننده دندان تحت کنترل پزشک

دستگاه سفید کننده دندان  دستگاهی است که برای سفید کردن در منزل با وسایل شخصی شما تولید شده است. این اپلیکیشن که در کلینیک ما زیر نظر پزشک انجام می شود، شامل سیستمی مبتنی بر فعال سازی ژل با منبع نور پس از اعمال ژل روی دندان ها می باشد. از این نظر می توان گفت که منطق کاربردهای دندانپزشکی و دستگاه های سفید کننده دندان با نور لیزر یکسان است. با این حال، در تماس ژل های مورد استفاده برای استفاده با نقاطی غیر از سطح دندان، اشکالاتی وجود دارد. به همین دلیل، در حالی که می خواهید به راحتی در خانه دندان های خود را سفید کنید، انجام این روش زیر نظر پزشک مفید خواهد بود تا از هر گونه موقعیت منفی جلوگیری شود. مواد سیلیکونی توسط پزشک برای محافظت از لثه و بافت های اطراف در طول استفاده استفاده می شود.

بیشتر بدانید: لمینیت سرامیک در تهراندندانپزشک زیباییجرم گیری دندان چیست؟قيمت سفيد كردن دندان در تهران

بعد از سفید کردن دندان

راه حل های سفید کننده دندان در مجموعه خدمات ما ارائه می شود. بسیاری از افراد به دلیل مراقبت نادرست، رعایت نکردن استانداردهای بهداشتی، مسواک نکردن صحیح یا دلایل ژنتیکی نمی توانند دندان های خود را در حد مطلوب ببینند. علاوه بر این، دندان ها به مرور زمان سفیدی خود را به دلیل عوامل زیادی مانند سیگار کشیدن و الکل از دست می دهند. در چنین مواردی، ما از بسیاری از بیماران خود با روش های سفید کردن دندان خود حمایت می کنیم. علاوه بر این،   پس از سفید کردن دندان،  خدمات درخواستی شما ادامه دارد و معاینات دندانپزشکی همراه با نگهداری دوره ای انجام می شود.

نکاتی که باید بعد از سفید کردن دندان در نظر بگیرید

پس از عمل سفید کردن دندان، عموماً مراجعه برای معاینه هر 6 ماه مفید است. علاوه بر این،  مهم ترین نکته ای که پس از سفید کردن دندان باید به آن توجه کرد، پرهیز یا مصرف کمتر غذاهایی است که دندان ها را لکه دار می کنند، مانند سیگار و چای. مسواک زدن نیز باید پس از استفاده از محصولاتی مانند قهوه به درستی انجام شود که در صورت مصرف زیاد به سفیدی دندان آسیب می رساند. اگرچه تمام محلول‌های سفیدکننده دندان طولانی‌مدت هستند، اما اگر مراقبت‌های لازم انجام نشود، ممکن است پس از مدتی دوباره زردی ایجاد شود. به همین دلیل به خصوص در مورد مسواک زدن باید دقت زیادی کرد. دندان ها باید حداقل دو بار و ترجیحا سه بار در روز به درستی مسواک شوند. در این مرحله، موسسه ما راهنمایی هایی را در مورد مشکلات مربوط به مسواک زدن به همه بیماران ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات در مورد طراحی لبخند و بهره مندی از خدمات معاینه ما می توانید به کلینیک ما مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید .

بعد از سفید کردن دندان چه کارهایی را نباید انجام داد؟

عمل سفید کردن دندان به روشی بسیار مدرن  انجام می شود. پس از انجام کلیه درمان ها، دستورالعمل های لازم به بیماران داده می شود. یکی از کارهایی که نباید بعد از سفید کردن دندان انجام داد  ، نشکستن مواد غذایی سفت و آجیل با پوست است. همچنین مسواک زدن با خمیرهای طبیعی بسیار مهم است. بنابراین، سفید کردن دندان می تواند برای مدت طولانی تری به طور دائمی استفاده شود.

محصولات سفید کننده دندان

دندان ها مهمترین ساختار برای متابولیسم انسان برای انجام بسیاری از عملکردهای مختلف هستند. با استفاده از دندان، زندگی روزمره به طور طبیعی حفظ می شود و در عین حال بسیاری از فعالیت های مختلف مانند صحبت کردن، جویدن، تنفس و لبخند زدن انجام می شود. بنابراین، مهم است که دندان ها سفید و تمیز و همچنین محکم باشند. برای دندان هایی که ظاهری سفید و زیبایی دارند،   محصولات سفید کننده دندان وجود دارد که می توانید با نظر پزشک از آنها استفاده کنید، مانند درمان هایی که در مرکز ما انجام می شود  . به لطف این محصولات که می توانید طبق توصیه پزشکان ما در خانه از آنها استفاده کنید، می توانید بدون درد و بدون دارو دندان های خود را سفید کنید.

چگونه باید از محصولات سفید کننده دندان استفاده کرد؟

 اولین محصول در بین محصولات سفید کننده دندان ارائه شده توسط مرکز ما  ژل بلیچینگ می باشد. در حالی که انجام این روش توسط پزشکان ما نتیجه سالم تر و موثرتری را به همراه دارد، شما همچنین می توانید طبق توصیه پزشک با هزینه شخصی دندان های خود را با استفاده از این ژل سفید کنید. این ژل فقط باید دندان های شما را لمس کند نه لب ها و لثه های شما. در این مرحله، انجام برنامه توسط پزشک، نتیجه سودمندتر و ایمن‌تری را به همراه خواهد داشت.

محصولات سفید کننده دندان برای کاربرد خانگی

در شرایط عادی دو روش مختلف برای سفید کردن دندان وجود دارد. در حالی که یکی از این روش ها توسط دندانپزشکان مرکز ما انجام می شود، دیگری روش سفید کردن دندان است که می توانید در خانه از آن استفاده کنید. شما می توانید با انجام این روش در خانه در کنار ده ها برند مختلف از محصولات سفید کننده دندان که می توانید در بازار خریداری کنید،   در مدت زمان طولانی اثر خاصی ایجاد کنید . این محصولات را می توان به راحتی در خانه استفاده کرد و بدون هیچ گونه خطری برای سلامتی انجام داد، البته تا زمانی که توسط پزشک توصیه شود. اما برای دستیابی به موثرترین نتیجه و از بین بردن تمام خطرات، بهترین انتخاب انجام سفید کردن زیر نظر دندانپزشک است.

قیمت سفید کردن دندان

یکی از اولین اقداماتی که برای اطمینان از زیبایی ظاهری دندان انجام می شود، سفید کردن دندان است. سفید کردن دندان یک درمان موثر و سالم است که طی چند جلسه با ژل و داروها و تحت نظر پزشک انجام می شود. اما برای رسیدن به اثر مطلوب، سفید کردن دندان باید توسط پزشکان متخصص که خدمات جامعی مانند مرکز ما ارائه می دهند، انجام شود. در مرکز ما، شما می توانید با قیمت درخواستی  سفید کننده دندان،  نتیجه ای سفید و زیبایی را به دست آورید و در عین حال با استفاده از یک برنامه سالم، احساس اطمینان کنید.

قیمت سفید کردن دندان بدون درد و سریع

زیبایی دندان و رنگ دندان که تاثیر بسزایی در روانشناسی افراد نسبت به محیط بیرونی در زندگی اجتماعی و کاری دارد، موضوعی است که باید مورد تاکید قرار گیرد. فرآیندی که برای از بین بردن ظاهر تیره و زرد روی دندان ها به دلایلی مانند تغذیه نامناسب و مسواک نکردن مرتب دندان ها انجام می شود، به سفید کردن دندان ها معروف است. شما می توانید با یک روش ایمن و تنها 20 دقیقه ای در مرکز ما که این روش به سرعت و به صورت عملی انجام می شود،   سفیدی مورد نظر را بر روی دندان های خود بدست آورید و قیمت سفید کننده دندان بدون درد درخواست می شود.

چرا قیمت سفید کردن دندان متفاوت است؟

قیمت سفید کردن دندان   ممکن است بسته به ویژگی های زیبایی روشی که باید اعمال شود، چند بار تکرار شود و ظاهر دندان شما متفاوت باشد  . بنابراین، قبل از دریافت خدمات سفید کردن دندان، باید توسط دندانپزشک خود در مرکز ما معاینه شوید و مشخص کنید که چند جلسه و مدت زمان انجام عمل سفید کردن دندان و مواد آرایشی و مقدار این محصولات باید استفاده شود. پس از آن می توانید با هزینه مقرون به صرفه ای که می پردازید با سفید کردن دندان های خود مطابق با برنامه ای که توسط پزشک تهیه شده است ظاهر زیبایی داشته باشید.

آیا سفید کردن دندان مفید است یا مضر؟

 اول از همه، سفید کردن دندان در دوران بارداری  به دلیل ماده استفاده شده ایمن نیست. از آنجایی که بارداری یک موقعیت حساس و ویژه برای مادر و نوزاد است، رعایت احتیاطات در برابر انواع خطرات ضروری است. به همین دلیل باید از هر چیزی که پرخطر است پرهیز کرد، بدون شک داشتن دندان های سالم مهمترین نکته است. به خصوص که عمل لبخند زدن در انسان دهان و دندان را درگیر می کند، نقطه ای است که هم سلامتی و هم ظاهر زیبا مورد نظر است. با این حال، دوره های خاصی وجود دارد که این روش ها باید در زندگی انسان انجام شود.

 از آنجایی که بارداری دوران خاصی است، بدیهی است که انتظار برای این روش بهترین تصمیم است.هم دندانپزشکان و هم متخصصان زنان و زایمان تاکید می کنند که قبل از انجام سفیدی دندان در دوران بارداری باید یک بار یا حتی بیش از یک بار در نظر گرفته شود. زیرا متاسفانه مشخص نیست که اپلیکیشن های مورد استفاده در این گونه تراکنش ها تا چه حد ایمن هستند. در این دوران به دلیل تغییرات هورمونی در مادر به خصوص حساسیت لثه و عامل خونریزی در سطوح بسیار بالاتری قرار دارد. از آنجایی که این روش در نهایت یک عمل زیبایی است و نیازی به هیچ فوریتی ندارد، به تعویق انداختن آن به بعد از تولد بهترین تصمیم برای مادر و نوزاد خواهد بود.

برای کسب اطلاعات در مورد طراحی لبخند و بهره مندی از خدمات معاینه ما می توانید به کلینیک ما مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search