نمونه کار بلیچینگ دندان

نمونه کار بلیچینگ دندان؛ دو روش مختلف برای سفید کردن دندان  وجود دارد :

اینها روش‌های بلیچینگ دندان‌ها هستند که می‌توانید در خانه یا توسط پزشک خود در کلینیک دندانپزشکی استفاده کنید.

 از آنجایی که ژل بلیچینگ مورد استفاده برای بلیچینگ دندان باید فقط با سطوح دندان تماس داشته باشد و از تماس با لب‌ها و لثه‌ها جلوگیری شود، انتخاب گزینه زیر نظر دندانپزشک سالم‌ تر است.

محتوای ژل بلیچینگ استفاده شده در همه روش ها یکسان است. در مطب منبع نور مورد استفاده برای فعال کردن ژل کمی بیشتر است. در فرآیند سفید کردن دندان ها پزشک ابتدا لثه ها و بافت های اطراف شما را با یک ماده محافظ سیلیکونی ایزوله می کند سپس ژل سفید کننده را روی سطح دندان پخش می کند و از منبع نور مناسب برای فعال شدن بیشتر ژل استفاده می کند در حالی که این روند درمان ممکن است از نظر زمانی کمی متفاوت باشد. مدت درمان به طور کلی به صورت جلسات 20-15 دقیقه ای تعیین می شود.در طول فرآیند سفید کردن، احساس کمی حساسیت طبیعی است. بسته به میزان حساسیت، پزشک تصمیم می گیرد که آیا روند را ادامه دهد یا خیر. شما باید از برخی غذاها و نوشیدنی ها دوری کنید برای موفقیت در سفید کردن بسیار مهم است که سیگار، قهوه، چای، الکل و نوشیدنی ها و غذاهای توصیه شده توسط پزشکتان را برای مدت کوتاهی مصرف نکنید. رنگ دندان سفیدتر پس از سفید کردن، بسته به مراقبت و تغذیه دهان و دندان شما پس از مدتی به رنگ قبلی خود باز می گردد. نباید فراموش کرد که فرآیند روشن کردن دندان یک کاربرد زیبایی است. به توصیه پزشک شما معمولاً تداوم بعد از سفید کردن دندان حدود یک سال طول می کشد. آنچه در اینجا مهم است تصمیم و اثربخشی دندانپزشک شما است. فرآیند روشن کردن دندان بیش از 20 سال است که به طور گسترده استفاده می شود. مناسب برای سفید کردن دندان ها باید ساختار دندان های شما به طور دقیق بررسی شود و تارتار باید تمیز شود و لکه ها قبل از عمل سفید کردن پاک شوند. این نکته را نباید فراموش کرد که در افراد مبتلا به بیماری لثه، عمل بلیچینگ باید بعد از درمان انجام شود. درمان های لازم توسط متخصص دندانپزشک انجام شده است و در تمام سیستم های درمانی بهداشتی به همین صورت است و در دندانپزشکی نیز پزشکان با تعیین روش درمانی پس از مشاوره مشترک می توانند کیفیت و موفقیت درمان را افزایش دهند.

چه کسانی می توانند از روش سفید کردن دندان استفاده کنند؟

سفید کردن دندان یکی از  روش های درمانی برای کسانی است که می خواهند از شر زردی دندان خلاص شوند و دندان هایی سفید داشته باشند. افرادی که می خواهند دندان های خود را سفید کنند دائماً تحقیق می کنند و ایده آل ترین روش های درمانی را برای سفید کردن دندان های خود انتخاب می کنند. کسانی که می خواهند دندان های سالمی داشته باشند با انتخاب روش های درمانی اعمال شده از شر دندان های خاکستری خلاص می شوند. به لطف روش های درمانی خاص که توسط دندانپزشکان اعمال می شود، می توانید دندان های خود را به بهترین شکل ممکن سفید کرده و ظاهر دندانی مورد نظر خود را داشته باشید. ما همچنان با استفاده از بهترین روش های درمانی با ارائه با کیفیت ترین خدمات در سفید کردن دندان در بهترین کلینیک با بهترین پزشک متخصص خود، راه حل های سفید کردن دندان را ارائه می دهیم.

روش سفید کردن دندان چگونه انجام می شود؟

افراد برای سفید کردن دندان های خود تحقیقاتی را انجام می دهند تا اطلاعاتی در مورد روش های سفید کردن دندان ها و نحوه انجام این روش ها به دست آورند. به این ترتیب افراد می توانند با به کارگیری بهترین درمان ها در با کیفیت ترین کلینیک ها دندان هایی سفید داشته باشند. سفید کردن دندان یک درمان به راحتی قابل استفاده است زیرا بدون درد است. به لطف ژل درمانی ویژه، درمان بدون آسیب به سطوح دندان انجام می شود. بنابراین، با استفاده از ژل، منبع نور فرآیند سفید کردن دندان های شما را آغاز می کند. با این ژل که در مدت زمان کوتاهی خدمات سفید کننده را ارائه می دهد، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. اگر می خواهید اطلاعات دقیقی در مورد سفید کردن دندان ها کسب کنید، می توانید به کلینیک ما مراجعه کرده و از خدمات ما بهره مند شوید.

درمان سفید کردن دندان

کسانی که از زرد شدن یا خاکستری شدن دندان های خود خسته شده اند، در حال تحقیق برای به دست آوردن اطلاعات دقیق در مورد درمان سفید کردن دندان هستند. در نتیجه تحقیقات، افراد به باکیفیت ترین کلینیک ها مراجعه کرده و درمان های خود را دریافت می کنند. به لطف فناوری در حال توسعه، کسانی که از شر مشکلات دندان خلاص می شوند ایده آل ترین نتایج را به دست می آورند و دندان هایی سفید دارند. به این ترتیب وقتی به کسی که از دور نگاه می کند که می خندد، بدون خجالت شما هم راحت می خندید. به لطف درمان سفید کردن دندان، افراد می توانند بدون درد از با کیفیت ترین کلینیک ها درمان دریافت کنند. زرد شدن دندان ها، به خصوص آنهایی که ناشی از ژنتیک یا عادات غذایی است، در نتیجه بهترین درمان ها سفید می شود. به همین دلیل ما بهترین راه حل ها را در درمان سفید کردن دندان به شما پیشنهاد می کنیم و در نتیجه درمان هایی که انجام می دهیم در مدت زمان کوتاهی زردی دندان های شما را از بین می بریم.

مدت زمان درمان سفید کردن دندان چقدر است؟

پس از مدتی ، دندان های شما به دلیل چای ، قهوه و دلایل دیگر زرد رنگ می شوند. این زردی شما را هم آزار می دهد. به همین دلیل ، شما  با دریافت اطلاعات کلی در مورد  درمان سفید کننده دندان در کلینیک های با کیفیت بالا  ، شروع به درمان می کنید. بنابراین ، شما می توانید دندان های خود را که خواص زیبایی شناسی خود را از دست داده اند ، بازیابی کنید. با کمک از روش های درمانی که در مرکز ما اعمال می شود ، ما در اسرع وقت نتایج مثبتی را در اختیار شما قرار می دهیم. از آنجا که فرآیندهای درمانی ما در مدت زمان کوتاهی به اتمام می رسید، شما از دردسر انتظار برای مدت طولانی برای سفید شدن دندان ها خودداری خواهید کرد. به همین دلیل ، ما شما را با پزشک خصوصی خود در کلینیک مجهز با کیفیت بالا میزبانی می کنیم و قابل اطمینان ترین روش های درمانی را برای شما به کار می بریم.

قیمت درمان سفید کردن دندان

کسانی که می خواهند با رعایت نکات احتیاطی در برابر زردی دندان های خود دندان های خود را سفید کنند،  در حال انجام تحقیقاتی هستند تا اطلاعات کلی در مورد قیمت درمان سفید کردن دندان به دست آورند. در نتیجه تحقیقات، افراد با بهترین کلینیک ها تماس می گیرند تا اطلاعات دقیقی دریافت کنند تا قیمت مشخصی به دست آورند. سفید کردن دندان‌ها که از نظر اقتصادی یکی از ایده ‌آل ‌ترین درمان ‌ها است، و دیگر مجبور نخواهید بود لبخند خود را پنهان کنید. به لطف مراکزی که سودمندترین خدمات را در زمینه سفید کردن دندان ارائه می دهند، با ارزش افزودن به سلامت خود از دندان های خود محافظت خواهید کرد. شما می توانید با ملاقات با پزشکان متخصص ما معاینه شوید و در صورت تمایل پس از دریافت قیمت مشخص، روند درمان را آغاز کنید. شما می توانید با بهره مندی از خدمات مرکز ما با بهترین کیفیت خدمات و سفید کردن دندان های خود را دریافت نمایید.

مراحل سفید کردن دندان

دندان ها یکی از مهمترین شاخص های سلامت و ظاهر انسان هستند. سالم بودن و ظاهری دلپذیر، اعتماد به نفس افراد را افزایش می دهد. سفید کردن دندان یکی از رایج ترین روش های دندانپزشکی است. زیرا ممکن است زردی در دندان های سفید به دلیل عوامل ژنتیکی و عوامل خارجی ایجاد شود. افزایش سن، مصرف زیاد چای و قهوه، مسواک زدن نامنظم یا عدم مسواک زدن می تواند باعث زرد شدن دندان ها شود. در این موارد افرادی که به مراقبت از خود اهمیت می دهند به سفید کردن دندان متوسل می شوند. با مراجعه به دندانپزشکان متخصص و حرفه ای می توانید از خدمات گام به گام سفید کردن دندان بهره مند شوید.  مراحل  سفید کردن دندان مواردی هستند که باید مورد توجه قرار گیرند. باید با حساسیت عمل کرد.

برای کسب اطلاعات در مورد طراحی لبخند و بهره مندی از خدمات معاینه ما می توانید به کلینیک ما مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید .

سفید کردن دندان چگونه انجام می شود؟

سفید کردن دندان فرآیندی است که به آن بلیچینگ دندان نیز می گویند. می توان آن را به یکباره یا به تدریج انجام داد. اگر به تدریج انجام شود می تواند موثرتر و دائمی تر باشد. بسته به ساختار دندان، مدت جلسات ممکن است متفاوت باشد و تعداد جلسات نیز ممکن است متفاوت باشد. با این حال، مدت زمان کلی می تواند 20 دقیقه باشد. با استفاده از دستگاه های بسیار زیادی انجام می شود. این اقدامات باید توسط دندانپزشک متخصص و حرفه ای انجام شود. حتی اگر بخواهید یک جلسه باشد، این روش تقریباً 1 ساعت طول می کشد.

تجهیزات مورد استفاده چیست؟

بسیاری از تجهیزات و محصولات در هنگام سفید کردن دندان استفاده می شود. محصول ژل مورد استفاده پراکسید کاربامید و مشتقات آن است. از آنجایی که این محصول نباید لثه را لمس کند، جسمی در دهان قرار می گیرد. دندان ها نمایان می شوند و داخل لب ها و لثه ها محافظت می شوند. سپس محصول روی دندان اعمال می شود. بنابراین اکسیژن آزاد می شود و دندان ها سفید می شوند. حساسیت بعد از استفاده بزرگترین دغدغه افراد است. با این حال، هیچ حساسیتی رخ نمی دهد. فقط مهم است که تا مدتی پس از استفاده از نوشیدنی های بسیار گرم یا بسیار سرد نخورید یا ننوشید.

مواردی که باید بعد از روش سفید کردن دندان در نظر بگیرید

در روشهای سفید کننده دندان ، که به طور کلی در 3-4 جلسه انجام می شود ، نکاتی وجود دارد. اول از همه ، لازم است به کلینیک بروید و روشهای انجام شده را با رعایت تاریخ های داده شده توسط دندانپزشکان انجام دهید. پس از استفاده، لازم است مصرف چای و قهوه را محدود کنید. همچنین توجه به مسواک زدن مرتب دندان ها ضروری است.

چگونه دندان ها را در خانه خود سفید کنیم؟

سفید کردن دندان در خانه  چگونه انجام می شود ؟ آیا سفید کردن دندان های خانگی آسیبی به محیط دهان و دندان وارد می کند؟ آیا بین سفید کردن دندان در خانه و دندانپزشک تفاوتی وجود دارد؟ می توان گفت تنها تفاوت روشی که در منزل انجام می شود با روشی که پزشک انجام می دهد این است که روشی که پزشک انجام می دهد ایمن تر است.

پاسخ به این سوال که چگونه دندان ها را در خانه سفید کنیم  بسیار آسان خواهد بود. به حدی که فقط با زدن ژل بلیچینگ روی دندان ها می توانید دندان های خود را سفید کنید. زیرا این ژل نباید روی لب ها و حتی لثه ها زده شود. در غیر این صورت، ممکن است به لب ها و لثه های شما آسیب برساند. از این منظر، سفید کردن دندان ها توسط دندانپزشک ناگزیر سالم تر و ایمن تر خواهد بود.

بیشتر بدانید: طرح لبخند شامل چند دندان استهزینه لمینت دندان در تهرانلمینت دندان چیستبهترین نوع لمینت سرامیکی

کسانی که تعجب می کنند چگونه سفید کردن دندان در خانه را انجام دهند باید بدانند که این روش با دندانپزشک ایمن تر است!

کسانی که می پرسند چگونه دندان های خود را در خانه سفید کنند،  می دانند که پاسخ ژل بلیچینگ است و همچنین باید بدانند که اگر این روش توسط پزشک انجام شود، دقت بیشتری خواهد داشت. زیرا اگر زمانی که می خواهید دندان های خود را سفید کنید به پزشک مراجعه کنید، پزشک در استفاده از ژل مورد نظر روی دندان ها هوشیارتر خواهد بود. دکتری که لثه ها و سایر بافت های اطراف دندان های شما را با سیلیکون ایزوله می کند و سپس ژل بلیچینگ را روی دندان های شما اعمال می کند، می تواند مشکلات احتمالی را که ممکن است هنگام سفید کردن دندان ها ایجاد شود، برطرف کند. البته می توانید با خرید سیلیکون مورد نیاز برای این فرآیند به همراه ژل بلیچینگ در منزل نیز دندان های خود را سفید کنید. با این حال، همانطور که گفته می شود، دندانپزشک در این مرحله ایمن تر خواهد بود. همچنین باید بدانید که جلسات 15 تا 20 دقیقه ای زمان درمان سفید کردن دندان است.

برای کسب اطلاعات در مورد طراحی لبخند و بهره مندی از خدمات معاینه ما می توانید به کلینیک ما مراجعه کنید یا با ما تماس بگیرید .

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search