دندانپزشک طرف قرارداد با بیمه سینا

دندانپزشک طرف قرارداد با بیمه سینا ؛ دندانپزشکی زیبایی شاخه ای از دندانپزشکی است که شکل، رنگ، تراز، اندازه، سلامت عمومی و عملکرد لبخند شما را بهبود می بخشد. در حالی که کامل کردن لبخند شما همین هدف ها را نیاز دارد، هدف دندانپزشکی زیبایی بهبود ظاهر لبخند شماست، و زیبایی ظاهری بهتر همراه با عملکرد و سلامت دهان و دندان است. شما میتوانید با استفاده از بیمه سینا خود از خدمات درمانی دنداپزشکی دکتر سیمین برنگی استفاده کنید.

 

مشکلات دندانی متعددی وجود دارد که باعث می شود احساس خودآگاهی کنید و عزت نفستان را پایین بیاورید، مانند دندان های تراشیده، عقب رفتن لثه، تغییر رنگ دندان ها، بدشکل شدن دندان ها یا فاصله های ناخواسته بین دندان ها. با کمک تکنولوژی امروزی، دندانپزشکان بیش از اندازه استعداد و مهارت دارند تا به ما کمک کنند لبخندی سالم و درخشان داشته باشیم.

 

اگر دندانپزشکی زیبایی داشته اید، ممکن است لبخندی شبیه به “لبخند هالیوودی” داشته باشید. سفید مرواریدی و ظاهری زیبا. اگر یک درمان زیبایی دندان انجام داده اید، احتمالاً لبخندی طبیعی خواهید داشت که با رنگ و شکل دندان های اصلی شما مطابقت دارد.

 

به لطف پیشرفت های تکنولوژیکی، بهبود و تقویت ظاهر و لبخند بیمار با روش های محافظه کارانه از نظر سلامت و عملکرد امکان پذیر است. فلسفه دندانپزشکی زیبایی را می توان ارائه قانع کننده ترین توالی دندان طبیعی ممکن و در عین حال بالا بردن آن به بالاترین استانداردها تعریف کرد.

 

در حالی که دندانپزشکی معمولی به سلامت دندان ها و لثه های شما می پردازد، دندانپزشکی زیبایی بر ظاهر دندان ها، دهان و لبخند شما تمرکز دارد. پیشرفت های اخیر در دندانپزشکی زیبایی به دندانپزشکان اجازه می دهد تا همه چیز را از سفید کردن دندان های پیشرفته گرفته تا روکش های شفاف دندان و آرایش کامل لبخند ارائه دهند. دندانپزشکی زیبایی دهه‌هاست که وجود داشته است، اما موادی که امروزه استفاده می ‌شوند بادوام ‌تر و طبیعی ‌تر از موادی هستند که در گذشته استفاده می‌شدند.

 

دندانپزشکی زیبایی شاخه ای از دندانپزشکی است که بر ظاهر لبخند یا زیبایی دندان شما به طور کلی تمرکز دارد. چرا دندانپزشکی زیبایی مهم است زیرا جامعه ما اکنون به ظاهر و نحوه لباس پوشیدن ما اهمیت می دهد. وقتی می خندیم، همه ما می خواهیم تصور یک لبخند مطمئن را ایجاد کنیم، اینطور نیست؟

 

متأسفانه برخی از ما این احساس راحتی را نداریم زیرا از لبخند خود راضی نیستیم. مطالعات در سرتاسر جهان به موضوعی در حال ظهور اشاره دارد: این استدلال که لبخند قوی ‌ترین حرکت و نمادی است که دارای بالاترین محتوای احساسی مثبت است. به طور خلاصه، لبخند شما مهم است. یک لبخند واقعاً بی عیب و نقص “اولین تاثیر” ماندگاری را به جا می گذارد که از بسیاری جهات مثبت برای شما سودمند خواهد بود: اعتماد به نفس بیشتر، فرصت های شغلی بیشتر و شادی کلی بیشتر.

 

هیچ کس یک لبخند صمیمانه را فراموش نمی کند. آیا فکر می کنید لبخند واقعی دارید؟ وقتی لبخند می زنید، آیا خود را فردی جذاب و با اعتماد به نفس می بینید؟

 

بیایید عناصری را که مانع از رسیدن شما به رویای یک لبخند واقعی در یک روز می شود حذف کنیم، بیایید و چند ساعتی را با دکتر دندانپزشک زیبایی سپری کنید. دکتر. سیمین برنگی رویاهای درخشان ترین ستاره های کشور را طراحی کرد، از زنان خانه دار گرفته تا تاجر، از اینفلوئنسرها! دکتر سیمین برنگی و تیمش خدمات دندانپزشکی را با هماهنگ کردن لبخندی که همیشه رویاهای شما را زینت می دهد، یعنی شیوه های طراحی لبخند، با دیدگاه هنر زیبایی به شما ارائه می دهند.

 

چگونه یک دندانپزشک زیبایی انتخاب کنیم؟

مهارت و تجربه دندانپزشکی که انتخاب می کنید می تواند بر نتیجه درمان های زیبایی دندان تاثیر بگذارد. در حالی که برخی از دندانپزشکان مانند متخصص ارتودنسی نیاز به آموزش های تکمیلی و گواهینامه های ویژه برای انجام این کار دارند، اما چنین الزاماتی در زمینه دندانپزشکی زیبایی وجود ندارد. هر دندانپزشکی با مدرک دندانپزشکی می تواند عمل های زیبایی دندانپزشکی را انجام دهد. اکثر دندانپزشکانی که دندانپزشکی زیبایی ارائه می دهند دوره های آموزش مداوم در درمان ها و روش ها را گذرانده اند. برای اطمینان از اینکه دندانپزشکی که انتخاب می کنید در دندانپزشکی زیبایی ماهر است، بهتر است این سوال را بپرسید:

 

امروزه و اهمیت داده شده به ظاهر، دندانپزشکی زیبایی بیش از هر زمان دیگری محبوب شده است. در حالی که افراد زیادی به طور طبیعی دندان های بی نقصی ندارند، تقریبا هر کسی می تواند با کمک دندانپزشک به لبخندی خیره کننده دست یابد.

 

درمان های دندانپزشکی چیست؟

 

سفید کردن دندان

این روش دندان های تغییر رنگ یا لکه دار را جلا می دهد. سفید کردن یا بلیچینگ دندان را می توان در مطب دندانپزشکی یا در منزل با سیستمی که توسط دندانپزشک ارائه می شود انجام داد.

 

پیوند زیبایی شناختی

دندان های ترک خورده یا شکسته را ترمیم می کند و می تواند به اصلاح تغییر رنگ کمک کند.

 

طراحی لبخند

این روش ها شامل یک ارزیابی جامع از ظاهر کلی دندان ها و لبخند است. به طور معمول، چندین روش دندانپزشکی زیبایی برای اصلاح ظاهر لبخند بیمار مورد نیاز است.

 

روکش های دندان

شکاف بین دندان ها را برطرف کنید و ترک ها یا براده های دندان را پنهان کنید. آنها لایه های نازکی از پرسلن هستند که برای محافظت از مینای دندان یا بازگرداندن تغییر رنگ روی دندان قرار می گیرند.

 

ایمپلنت های دندانی

این یک راه حل عالی برای دندان های از دست رفته است که می تواند دائمی یا متحرک باشد.

 

پل های دندانی

برای پر کردن فضای بین دندان ها برای بهبود بایت و حفظ شکل دهان استفاده می شود. آنها دائمی هستند و نیاز به مراقبت منظم از دهان دارند.

 

پوشش های لمینت

کلاهکی است که دندان آسیب دیده، ضعیف، پوسیده یا حساس را می پوشاند. برگ شبیه به دندان طبیعی است و از چینی ساخته شده است. اینها پوسته های چینی نازک و سفارشی هستند که جلوی دندان ها را می پوشانند تا تغییر رنگ یا عیوب را پنهان کنند.

 

هر روز، فناوری های دندانپزشکی برای بهبود ظاهر کلی و سلامت لبخند شما در حال پیشرفت هستند. اگر در مورد لبخند خود مطمئن نیستید یا نیاز به درمان زیبایی دندان دارید، کلینیک دندانپزشکی دکتر سیمین برنگی می تواند به شما کمک کند لبخند خود را به حالتی که باید باشد برسانید. بیش از این منتظر نمانید و همین امروز با ما تماس بگیرید تا قرار ملاقات بگذاریم.

 

زیبایی دندان ها از نظر زیبایی لثه به اندازه بافت سالم لثه و بصری خود اهمیت دارند. مهم نیست که دندان های ما چقدر زیبا هستند، یک وضعیت ناسالم یا یک مشکل زیبایی در لثه ها همیشه یک تصویر منفی ایجاد می کند.

 

شایع ترین مشکل خونریزی لثه، تورم، کبودی و تیره شدن لثه ها به دلیل التهاب لثه است. اگر بیمار پس از درمان صحیح توسط پزشک به بهداشت دهان و دندان توجه کند، مشکل به راحتی قابل حل است.

 

رکودهای لثه

التهاب لثه یا تحلیل لثه ممکن است به دلیل افزایش سن رخ دهد. بزرگترین مشکل در اینجا فضای بین دندان ها است. علاوه بر این، رویش دندان های کشیده به دلیل تحلیل لثه بر زیبایی شناسی تأثیر منفی می گذارد. در چنین مواردی می توانیم با انجام عمل های لثه، آن نواحی را به روی بیمار ببندیم. توسعه تکنیک‌های جراحی و پیشرفت‌های فناوری میزان موفقیت این درمان را تا حد زیادی افزایش می‌دهد.

 

مسائل رنگ

رنگ طبیعی لثه برای بیماران از قومیت های مختلف متفاوت است. این می تواند از صورتی مرجانی روشن تا صورتی با رنگدانه های ملانوتیک از روشن تا سنگین متغیر باشد. این یک مشکل به خصوص برای افرادی با پوست تیره است. این وضعیتی است که در آن رنگ صورتی لثه در نواحی خاصی یا در تمام نواحی لثه تیره تر است. درمان مشکلی به نام رنگدانه ملانین با توسعه فناوری دندانپزشکی امکان پذیر شده است. پس از 15 دقیقه لیزر درمانی، این تغییر رنگ ها به راحتی برطرف می شوند. بیمار می تواند به رنگ لثه ای سالم و زیباتر دست یابد.

 

چگونه رنگ را تغییر دهیم؟

دندان های تیره به دلیل بیماری ریشه و درمان گذشته معمولاً در بافت لثه ظاهر می شوند و به صورت یک تصویر تیره رنگ لثه ظاهر می شوند. در این موارد سه گزینه در دسترس است. ابتدا، درمان دقیق دندان زیر لثه با استفاده از ترانچ در حاشیه آماده سازی و سپس پر کردن با یک رزین مات قبل از قالب گیری و موقتی اغلب ظاهر تغییر رنگ لثه را کاملاً می پوشاند. روش دوم استفاده از ژل بلیچینگ فعال شده با نور (سفید کننده دندان) و قرار دادن ژل روی ناحیه و روی سطح اباتمنت از قبل آماده شده است. فعال سازی نور ژل به مدت 15-20 دقیقه معمولاً تغییر رنگ را تا حد زیادی کاهش می دهد. حذف بخشی یا تمام تجمع هسته دندان و سفید کردن داخلی با استفاده از سوپراکسول یا ژل های سفید کننده فعال شده با نور نیز به کاهش تغییر رنگ کمک می کند. سوم، پیوند بافت همبند پریودنتال را می توان برای ضخیم شدن بافت پوشاننده و در نتیجه پوشاندن تغییر رنگ ریشه انجام داد.

 بیشتربدانید:دندانپزشک طرف قرارداد با بیمه رازیقيمت سفيد كردن دندان در تهراندندانپزشک طرف قرارداد با بیمه دانادندانپزشک طرف قرارداد با بیمه حکمت

 

درمان ریشه سایه دار

نوری که از دندان طبیعی عبور می کند نه تنها در تاج بلکه در ریشه نیز شفافیت ایجاد می کند. با قرار دادن ترمیم های سرامیکی با پایه فلزی یا مات، انتقال نور از بین رفته و سایه ای در ساختار ریشه ایجاد می شود. این سایه ممکن است باعث تیره شدن بافت های حاشیه ای لثه و بافت های روی سطح ریشه شود. در صورت امکان، ترمیم انتخاب شده از نقطه نظر زیبایی شناختی صرفاً یک ترمیم تمام سرامیک خواهد بود. قابل درک است که همیشه نمی توان از این نوع ترمیم استفاده کرد، اما در هنگام بررسی مورد، دندانپزشک با توجه به تمام پارامترهای طراحی لبخند عمل می کند.

 

شما میتوانید با استفاده از بیمه سینا خود از خدمات درمانی دنداپزشکی دکتر سیمین برنگی استفاده کنید.

مطالب مرتبط
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Search